Wie geeft de Workshop: Jacqueline Stammeijer
Kosten: €35,-
Vragen?: natuur@wollefoppengroen.nl
Hygiëne is momenteel belangrijker dan ooit. Maar sta je wel eens stil bij wat de ingrediënten van al die ‘schone’ middeltjes zijn? Vast wel, maar het kan ook anders.
Maak schoonmaakmiddelen zoals je (overgroot)oma dat deed. Met natuurlijke ingrediënten zoals castille zeep, baking soda en azijn maak je je huis schoon zonder het milieu te belasten. Nog een lekker geurtje erbij en schoonmaken wordt bijna een feest. Je gaat naar huis met drie producten om je voorraad een nieuw, schoon leven in te blazen en met kennis en recepten om er thuis mee verder te gaan.
Woensdag 22 juli van 14 tot 15.30 uur
locatie:’t Groene Stekkie in de Taka Tuka Tuin
Cole Porterstraat 404
Ingang via de Arthur van Schendeldreef
ZoZo Zevenkamp is in aantocht en we hebben de programma’s voor de eerste volgende zondagen op 20, 27 Agustus en 3 September rond.
We gaan dansen, spelen, genieten van lekker eten, bijzonder strekken, muziek maken en nog veel meer!
De kinderen worden echt verwend deze dagen, maar er is voor ieder wat wils.